bdswiss erfahrungen

 

        Jak to już stało się naszą tradycją, tak i w tym roku, zapraszamy wszystkich uczestników turnusu rehabilitacyjnego wraz z rodzicami, wolontariuszy oraz członków i sympatyków naszego stowarzyszenia na spotkanie przedświąteczne, które odbędzie 20 grudnia br. 

       Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:00 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Chybiu tradycyjnymi Jasełkami przygotowanymi przez młodzież tej szkoły a zakończymy biesiadowaniem przy świątecznym stole w Restauracji Smakosz.

       Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu u organizatorów telefonicznie: 603 879 474 lub 601 458 698
w terminie do 12 grudnia 2019

       Mamy nadzieję, że, w tę, 20-stą rocznicę powstania naszego stowarzyszenia, licznie zgromadzimy się przy wspólnym stole. Serdecznie zapraszamy!